Autósiskolánk 1992-ben alakult Bernhardt János Magán Autósiskola néven. A névválasztás tükrözi a vállalkozás családi jellegét, és ami még fontosabb az elvégzett munka személyes felelősségvállalását. Megalakulásunk óta már több ezer elégedett tanuló távozott tőlünk felkészítve a felelősségteljes és balesetmentes közlekedésre.

Nálunk mindig türelmes és szakmailag maximálisan felkészült oktatóktól sajátíthatja el a szükséges tudnivalókat.

Az iskola nagy hangsúlyt fektet a diákok egyéni oktatására a tanórákon és azokon kívül is.

Legfontosabb célkitűzésünk, hogy tanulóinkat ne csak a vizsgára készítsük fel, hanem az élet és a föld minden területén biztonságos és balesetmentes közlekedésre

Erre az oktatók 20-40 éves szakértelme, és a tanulók egyéni felkészítése a garancia.

Tanfolyamok indulnak a következő járműkategóriákban:

• Személygépkocsi
  • Moped
  • Motorkerékpár
  • Tehergépkocsi
  • Nehéz pótkocsi
  • Autóbusz

Iskolánk minden estben biztosítja a szükséges és a legmodernebb interaktív taneszközöket az ismeretek elsajátításához.

Minden tanulónknak biztosítunk részletfizetési lehetőséget. Önnek elég azt rendezni, ahol a tanfolyam éppen tart!

Oktató autóink és motorjaink kizárólag modern, korszerű járművek, amelyek közül Ön határozhatja meg melyikkel szeretne megtanulni vezetni.

Már két helyen is várjuk a tanulók jelentkezését!

Bernhardt Autósiskola, hogy a vezetés élmény legyen!